#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Головні новини
Вишневе
Києво-Святошинський район
Суспільство

Валентинів день. Як святкує молодь Вишневого

14.02.2019 Альона Ткаченко 0

Сьогодні, 14 лютого, святкують День святого Валентина. Хоча раніше жили люди століттями, любили один одного і не знали ніякого "дня святого Валентина" в якості дня всіх закоханих.  Різні шоколадки, печиво, цукерки, сердечка, амурчики, віртуальні листівки в соцмережах - таким милий стає цей "День закоханих" - "День святого Валентина", він весь такий плюшево-квітковий, сердечково-шоколадний! Це що ж виходить - для любові треба календар чи це просто привід нагадати людям про любов, а ще краще про кохання та різноманітні варіанти його прояву? Журналісти ІА "Погляд" вирішили запитати думку в молоді Вишневого та Крюківщини, їхнє ставлення до свята.
"До свята ставлюся позитивно. Але якось особливо відзначати ми з дружиною не будемо. Проведемо час в родинному колі з донькою, їй 9 місяців. Дружину привітаю квітами, хоча вона завжди каже, що їх треба дарувати без особливої нагоди.", - розповів Ігор, 25 років.
"У моє дівчини було нещодавно День народження, тому святкування поєднаємо з Днем святого Валентина. Свято непогане, але якщо б українці мали більше коштів, вони значно краще ставилися до цього дня. Звісно, я свої коханні приготую подарунок, але я завжди намагаюся бути уважним до її побажань, даруючи все про, що вона мріє...Але інколи подарунок з розряду "це тобі на всі наступні свята" (прим.-сміється). Деякі хлопці взагалі не збираються підносити дівчатам подарунки, посилаючись на те, що 23 вони нічого не отримали або ж це були шкарпетки.", - поділився Олександр, 33 роки.  
"А я буду святкувати на роботі, пригощатиму дівчат коктейлями. Потім піду додому. Для моє дівчини буде свято, якщо я взагалі прийду та ще й тверезий. День Валентина сприймаю спокійно, не бачу в цьому нічого особливого.", - пожартував Ел, 23 роки.
"Ми з чоловіком будемо вдома дивитися фільм та домовилися нічого не дарувати один одному, але я йому якийсь тортик спечу, а він, впевнена, прийде з квітами.", - розповіла Інна.
"До свята ставлюся, звісно, добре. Це ще одна нагода сказати дорогим людям, що ти їх любиш. Відзначати буду з хлопцем, але не у Вишневому.", - зазначила Марина, 21 рік.
"Я буду у цей день на роботі. Святкуватиму наступного дня з дівчиною. Приготую для неї невеличкий сюрприз.  Підемо погуляємо, посидимо в будь-якому закладі, де можна випити гарячого чаю, поспілкуватися та гарно провести час.", - поділився Богдан, 17 років.  
Валентинів день увірвався в наше життя в середині 90-х років XX-го століття. І багато на ура сприйняли його, як свято любові.  Людям не вистачає позитивних емоції, але чи можна їх в цьому звинувачувати, хоча переважна більшість ставиться до "дня закоханих" тверезо і спокійно. Ілюстративний матеріал із відкритих джерел