Валентина Хархун: Конференція в Гельсінському університетті відкрилася неприємним сюрпризом
Україна представлена кількома україномовними виданнями та англомовними виданнями, зокрема є ціла добірка книжок професора Плохія.
Але третя група - це дослідження росіян про Україну, зокрема чимало книжок, виданих після 2014 року. Серед них такі несусвітні речі як "Новейшая история Новоросии".
Звісно, я мала палку розмову з бібліотечною кураторкою. Їхні філософія така: дати найширший асортимент, їхні науковці підковані, вони розберуться, що це пропаганда, її теж треба досліджувати. Правда, кураторка зізналася, що, мабуть, таки краще подібні книжки тримати в сховищі. Я натомість апелювала до того, що у добірці "український голос" вторинний, за нас говорять росіяни навіть під час колоніальної війни, і це мало турбує укладачів бібліотечної добірки. Не знаю, чи мене почули. Одним словом, роботи ще багато.
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією медіа "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Вас також може зацікавити:
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.