#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Автоновини
Київ

В’їзд легкового транспорту до столиці можуть обмежити

24.11.2021

У такий спосіб Київ планує знизити рівень забруднення повітря.

Фото: pixabay.com

Як повідомляє портал «Коментарі», таку ініціативу озвучила депутатка Київської міської ради Юлія Лимар.

«Ми розглядаємо такі проєкти, які зараз знаходяться на стадії обговорення, як зменшення в'їзду транспорту на територію міста. Вже сьогодні діють обмеження щодо великогабаритного транспорту. Можливо, в перспективі це стосуватиметься й легкових автомобілів в центрі міста»

Юлія Лимар

Покращувати якість повітря у столиці планують і покращуючи громадський транспорт. Зокрема, столиця закупить більш екологічні електроавтобуси, на що вже виділили кошти.

«Транспорт для будь-якого мегаполісу — це питання номер один. Київська міська рада вже виділила кошти на закупівлю електроавтобусів для міських потреб» — зазначила депутатка.

Нагадаємо, у КМДА анонсували значне підвищення вартості проїзду у громадському транспорті столиці з 1 січна 2022 року. Так, вартість квитків на поїздку у метро, тролейбусі, трамваї чи автобусі планували підняти до 20 гривень.

Однак згодом стало відомо, що попри складну економічну ситуацію, у якій столиця опинилася через зростання цін на енергоносії, найближчим часом вартість проїзду не підніматимуть.

Раніше «Погляд» інформував, що у Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті. Вже почали обговорювати можливий тариф із перевізниками. Здорожчання проїзду влада пояснює підвищенням цін на енергоносії. 

Також відомо, що тариф на проїзд в маршрутках міста Біла Церква буде вищим. Ціна коливатиметься від 10 до 12 гривень.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.