#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Автоновини

В Україні змінили правила видачі номерних знаків на авто

25.03.2021 Дар'я Сафронова 0

Міністерство внутрішніх справ України новим наказом встановило єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них.

Фото: Головний сервісний центр МВС

Як повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС, визначені правила застосування, типи та основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик.

Зазначається, що відтепер кожний сервісний центр МВС видаватиме номерні знаки на транспортні засоби не за місцем прописки власника, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) автівки.

Однак зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС. 

Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих витрат: матеріальних на виготовлення, і логістичних - на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів.

Як ми нещодавно писали, українці зареєстрували 53 тис. “євроблях” з початку року.

Ми публікували і подробиці норм нового закону, згідно з яким посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху торкнуться не тільки водіїв транспортних засобів, а й пішоходів. На Київщині перший штраф за новим законом отримав п’яний водій.

А ще "Погляд" повідомляв, що із 6 квітня теоретичні іспити у сервісних центрах МВС бажаючі отримати водійське посвідчення складатимуть за новими екзаменаційними білетами.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.