#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Україна-суспільство

В Україні запрацювала інтерактивна мапа територій забруднених боєприпасами

27.05.2022
Крім того створено мобільні застосунки для смартфонів на всіх платформах, через які також можна дізнатися та повідомляти, які території забруднені боєприпасами.

В Україні запрацювала інтерактивна мапа територій забруднених боєприпасами - зображення

В Україні запрацювали мобільний застосунок та інтерактивна мапа територій забруднених боєприпасами. Лише за тиждень роботи близько 2 тис. людей залишили там заявки, повідомляють у ДСНС України.

До слова, на мапі та у застосунку відображені:

·        потенційно небезпечні зони, а також обстежені території піротехниками ДСНС;

·        інформація про найрозповсюдженіші види боєприпасів, характеристику їхніх небезпек;

·        поради від рятувальників.

В Україні запрацювала інтерактивна мапа територій забруднених боєприпасами - зображення

"Якщо натрапили на вибухобезпечний предмет, ви можете залишити заявку про це через мобільний застосунок "Розмінування України" або ж через інтерактивну мапу розмінувань на сайті ДСНС", –

ДСНС України

Завантажити застосунки можна в App Store та в Google Play.

Нагадаємо, після відходу з окупованих територій російські військові залишили чимало "подарунків" українцям. Так, наприклад, на Бучанщині тракторист підірвався на протитанковій міні. А раніше повідомлялося, що поблизу Макарова тракторист підірвався на міні, крім того в Бучанському районі двоє чоловіків підірвались на протипіхотній міні. Також на Броварщині під час прогулянки в лісосмузі на міні підірвався чоловік.

До слова, нещодавно стало відомо, що до розмінування Броварщини залучать саперів з Великобританії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.