Новини
Київщина
Бровари
Війна з Росією

До розмінування Броварщини залучать саперів з Великобританії

23.04.2022
Також планують створити інтерактивну мапу району, де позначать вже розміновані місця.

До розмінування Броварщини залучать саперів з Великобританії - зображення

На Броварщині планують продовжити розмінування на території району спільно з саперами з Великобританії. Для цього залучать фахівців із організації Hazardous Area Life-support Organization, повідомляють у Броварській районній військовій адміністрації.

"Фахівці британської організації ададуть своїх інструкторів для розмінування території Броварського району на безкоштовній основі", –

Броварська районна військова адміністрація

Проводити саперні роботи будуть на дорогах, шляхопроводах, мостах, переправах, інфраструктурних об’єктах та комунікаціях, а також у громадських та комунальних закладах, зокрема, в медичних установах, закладах громадського харчування тощо.

Також найближчим часом у Броварському районі планують сторити інтерактивну мапу, на якій буде позначено місця, де вже пройшли саперні роботи.

Нагадаємо, за майже два місяці війни було зруйновано 30% української інфраструктури, проте більшість об’єктів можна відновити за короткий час за умови фінансування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.