Суспільство
Україна-суспільство
Інфографіка

В Україні виросла вартість оформлення біометричних документів (інфографіка)

02.01.2022
Йдеться про оформлення паспорта громадянина України у форматі ID-картки та паспорта для виїзду за кордон.

В Україні виросла вартість оформлення біометричних документів (інфографіка) - зображення

Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" збільшило вартість бланків окремих біометричних документів з 1 січня 2022 року, повідомляє пресслужба Державної міграційної служби.

Так, вартість виготовлення паспорта громадянина України (ID-картка) становитиме:

  • у термін до 20 робочих днів – 372 грн (126 грн – вартість адмінпослуги та 246 грн – вартість бланка);

  • до 10 робочих днів – 498 грн (252 грн – вартість адмінпослуги та 246 грн – вартість бланка).

В Україні виросла вартість оформлення біометричних документів (інфографіка) - зображення

Підвищення вартості оформлення та виготовлення документів зумовлене підвищенням цін на сировину та матеріали. Водночас перше виготовлення паспорта громадянина України у формі ID-картки залишається безкоштовним.

Також повідомляється, що громадяни України, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2021, отримають документи за старою ціною.

Нагадаємо, цифрові водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток прирівняли до паперових. Такі постанови ухвалив уряд.

Раніше повідомлялося, що в Україні почали видавати нові водійські посвідчення, що обмежують права водіїв. Керманичі, які навчалися керувати автомобілем на "автоматі", не матимуть права водити автомобіль із "механікою".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.