Новини
Україна
Автоновини

В Україні презентували додаток для водіїв «Штрафи ПДР»


Державний мобільний додаток «Штрафи ПДР» дозволяє не тільки сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. Також додаток інформує про розміщення на карті камер автофіксації порушень ПДР.

Про це повідомили  у МВС.

«За допомогою додатку можна легко виконати пошук постанов, оформлених на транспортний засіб, а також оформити підписку на отримання повідомлень про винесення нових постанов. Не треба чекати поки постанова надійде до вашої поштової скриньки, а відразу сплатити її онлайн. Нагадуємо, що надається знижка 50% при сплаті штрафу, якщо оплата здійснена протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови», - зазначив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

Додаток «Штрафи ПДР» стане також в нагоді тим водіям, які не є власниками авто. Після фіксування порушення повідомлення поштою прийде безпосередньо власнику авто або відповідальному користувачеві, а додаток дозволяє будь-якому користувачеві, який оформив підписку, отримати штрафи для цього авто.

Завантажити мобільний додаток «Штрафи ПДР» можна за посиланням для Android, для IOS він стане доступним найближчим часом.

Розроблений також спеціальний телеграм-бот «Штрафи ПДР» @ShtrafyPDRbot. За допомогою бота так само можна оформити підписку на транспортний засіб та сплатити штраф з використанням банківської картки.

Нагадаємо, нещодавно «Погляд» повідомляв про місця розташування камер автофіксації порушень ПДР у Київській області.