Головні новини
Російсько-Українська війна

Кабмін ухвалив рішення про підвищення доплат військовим “на нулі” на 70 тисяч гривень

Одноразова винагорода нараховуватиметься за кожні 30 днів виконання таких завдань.

Кабмін ухвалив рішення про підвищення доплат військовим “на нулі” на 70 тисяч гривень - зображення
Фото: Генштаб ЗСУ

Парламент 11 квітня доручив уряду розробити законопроєкт про ротації та схвалити постанову про виплати військовим, які виконують бойові завдання на передовій. За постанову проголосував 321 депутат.

Кабінет Міністрів України встановив доплату в розмірі 70 тис. грн для військовослужбовців і поліцейських, які виконують бойові завдання на першій лінії, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Продовжуємо підтримувати наші Сили оборони. На виконання спільної ініціативи Верховної Ради й уряду сьогодні встановили доплату в розмірі 70 тис. гривень для військовослужбовців та поліцейських, які виконують бойові завдання на першій лінії", -

написав прем’єр у власному телеграм-каналі.

Одноразова винагорода нараховуватиметься за кожні 30 днів виконання таких завдань.

Очільник уряду пообіцяв:

"Будемо й надалі піклуватися про наших воїнів, які захищають країну та домівки мільйонів українців".

Нагадаємо, усі чоловіки віком 18-25 років муситимуть пройти військовий вишкіл. Оновлений мобілізаційний законопроект передбачає скасування строкової військової служби. Замість неї чоловіки будуть зобов’язані пройти базовий військовий вишкіл або базову військову службу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.