Новини
Новини світу
За кордоном
Політика

В ОП підтвердили офіційний візит Володимира Зеленського до США (ВІДЕО)

Він має зустрітися з Байденом, виступити з промовою на спільному засіданні двох палат Конгресу США та провести низку двосторонніх зустрічей.

В ОП підтвердили офіційний візит Володимира Зеленського до США (ВІДЕО) - зображення

В Офісі президента України підтвердили офіційний візит Володимира Зеленського до Сполученних Штатів Америки.

"21 грудня у Вашингтоні він зустрінеться з Президентом США Джозефом Байденом, з яким обговорить всебічну співпрацю двох країн, зокрема щодо зміцнення стійкості та обороноздатності України, підтримки її суверенітету та відновлення територіальної цілісності", –

Офіс президента

Також Зеленський виступить із промовою на засіданні двох палат Конгресу США та проведе кілька зустрічей.

Візит Зеленського до США підтвердили й у Білому домі, зазначивши, що цей візит підкреслить незмінну відданість Сполучених Штатів Україні. Також там зазначили, що візит Зеленського до Вашингтона президенти двох країн обговорил під час телефонної розмови ще 11 грудня. Натомість офіційне запрошення Білого дому українського президента приїхати було зроблене 14 грудня. У свою чергу Офіс президента Зеленського офіційно прийняла запрошення минулої п’ятниці, 16 грудня, після чого візит було остаточно підтверджено в неділю, 18 грудня.

Нагадаємо, 20 грудня Зеленський побував у Бахмуті. А в листопаді Зеленський відвідав Херсон майже відразу після звільнення міста.


Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.