Щоб наочно побачити міські проблеми, в. о. мера Українки Тетяна Кучер організувала вихід на місцевість всіх фахівців відповідних служб.
Почався обхід з пішохідного переходу біля Нової пошти. Серед мешканців активно обговорювалося питання про проблему, яка існує в цьому місці. Після дорогого ремонту дороги під час танення снігу та після проливних дощів катастрофічно накопичується вода. Подібне призводить до неможливості перейти дорогу і залишитися з сухими ногами, а так само збільшує ймовірність аварії на цьому відрізку проїжджої частини.
«У цьому місці скупчується вода, так як крім неправильного ремонту дорожнього покриття, що і зробило до появи ями, забиті стоки, - розповідає начальник комунального підприємства по обслуговування житла Євген Свояченко. - Зараз це питання будемо вирішувати, завдяки чому частково питання буде вирішене. »
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/493B62CB-0ABA-4622-8A14-0695E3B1BB9A-350x263.jpeg)
Подібна проблема і на пр. Дніпровський, 4. Немає потрібного нахилу дороги і від цього страждають пішоходи, які не можуть підійти до під'їзду.
Є такі питання, про які
представники адміністрації дізналися з соцмереж - це поломка огорожі навпроти школи №2. За постами людей в ФБ стало відомо, що є небезпека в тому, що маленькі діти можуть просовуватись в дірки в паркані і впасти вниз. Адже огорожа стоїть на узвиссі, а в низу яр. На сьогоднішній день міські комунальні служби поломку усунули.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/562A273C-E138-4DA4-AD48-53B2ECF21612-350x263.jpeg)
Під час прогулянки звернули увагу на наявність будівельного сміття біля деяких будинків. Спускаючись сходами до музичної школи, говорили про терміновий ремонт даного об'єкта, а в майбутньому і про його повної реконструкції.