#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Київ

У КМДА закликали столичні підприємства перейти на дистанційну роботу

21.01.2022
У Києві фіксують стрімке збільшення кількості випадків COVID-19, що може свідчити про початок нової хвилі коронавірусу.

У КМДА закликали столичні підприємства перейти на дистанційну роботу - зображення
Фото: pixabay

Як повідомила пресслужба КМДА, у столиці значно посилять контроль за дотриманням карантинних обмежень. Заступниця голови столичної міськадміністрації Ганна Старостенко переконана: нова хвиля COVID-19 не омине й Київ.

"Ми бачимо, що в Україні вже почалася нова хвиля пандемії коронавірусу, адже кількість нових випадків захворюваності на COVID-19 стрімко зростає. І Київ не стане винятком. Тож ми маємо бути напоготові і максимально запобігти розповсюдженню вірусу серед мешканців міста", – сказала вона.

Тож у КМДА радять роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи, а якщо це неможливо, організувати в робочих приміщеннях максимальне дотримання безпекових норм – провітрювати, слідкувати за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції тощо.

Нагадаємо, за даними Національній академії наук, в Україні фактично вже почалася нова хвиля коронавірусу, адже кількість позитивних тестів на інфекцію зросла майже на 40%.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.