Новини
Автоновини

В електромобілях - проблеми з безпекою: виробникам повертають авто

18.11.2020 Дар'я Сафронова 0

У автовиробників Hyundai, BMW, Ford, General Motors і Tesla виникли проблеми з безпекою батарей електромобілів.

Відразу чотири великих автовиробника ввели програми повернення електромобілів через виявлені загрози самозаймання від перегріву батарей електромобілів. Про це повідомляє агентство Reuters.

Зокрема, було зафіксовано 16 випадків самозаймання Kona EV в Південній Кореї, Канаді та Європі. З цього приводу Hyundai Motor була змушена повернути 74 000 електромобілів цієї моделі. Після повернення на 800 автомобілях були виявлені дефекти батареї, а на 23 000 знадобилося перезавантажити програмне забезпечення.

BMW відкликала 30 500 електромобілів різних моделей через потенційні проблеми з батареями. А у 4 500 авто компанія виявила сміття в батареях від виробника Samsung SDI. Розпочато офіційне розслідування.

Так само й у General Motors на початку листопада було п'ять випадків самозаймання батарей автівок, а у  Ford Motor - сім випадків загоряння.

На підставі цих подій американська адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) розпочала розслідування проти General Motors, а наразі - і проти Tesla. NHTSA підозрює, що компанія навмисно обмежує потужність батарей на моделях Model S і Model X, щоб уникнути масового відкликання електромобілів через загрозу загоряння.

«Погляд» раніше повідомляв про податок на розкіш: оподаткування дорогих авто знову хочуть переглянути.

Як писав «Погляд», у Києві запустять відеофіксацію порушень при проїзді смугою громадського транспорту.