Україна

Український дзюдоїст став чемпіоном Європи

Українець виборов золото в перший день змагань континентальної першості з дзюдо.

Український дзюдоїст став чемпіоном Європи - зображення

Український дзюдоїст Богдан Ядов став переможцем чемпіонату Європи–2022, який проходить в болгарській Софії.

Богдан Ядов у фіналі здолав іспанця Альберта Мартіно Ґайтеро. В результаті український спортсмен виборов золоту нагороду і став новоспеченим чемпіоном Європи у ваговій категорії до 66 кг.

Таким чином Богдан продовжив свою переможну серію - це вже четвертий турнір поспіль, на якому він завойовує медаль. Проте це перше континентальне "золото" в особистій скарбничці Богдана Ядова і перша медаль українських дзюдоїстів на чемпіонаті Європи в Софії.

До слова, цьогоріч у чемпіонаті Європи взяли участь 361 спортсмена з 40 країн. Зокрема, Україну представляють 15 дзюдоїстів.

Нагадаємо, також днями збірна України стала третьою на міжнародних змаганнях з плавання. А велосипедист з Ірпеня виборов бронзу на міжнародних змаганнях. А в березні на Паралімпіаді-2022 біатлоністка Оксана Шишкова принесла нашій крані золоту нагороду ігор.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.