Україна

Україна виборола четверте золото на Паралімпіаді-2022

Золоту нагороду ігор принесла нашій крані біатлоністка Оксана Шишкова.

Україна виборола четверте золото на Паралімпіаді-2022 - зображення

Як повідомило Суспільне, Україна здобула четверте золото на Паралімпіаді-2022 та посіла друге місце в медальному заліку.

Оксана Шишкова виступає у класі для людей з порушенням зору. На Паралімпіаді-2022 вона стала дворазовою чемпіонкою.

Раніше параатлетка з Харкова здобула своє перше золото в біатлоні у спринтерській дистанції, а тепер додала до нього ще одне золото в лижних перегонах на найдовшій 15-кілометровій дистанції.

Шишкова здолала дистанцію за 51:09 хвилини, випередила найближчу суперницю майже на хвилину. А ще одна українка, Наталія Ткаченко, фінішувала п'ятою (усього стартували шість параатлеток, до фінішу дісталися п'ять).

Для Шишкової це уже дванадцята медаль в кар'єрі на Паралімпіадах і четверта золота.

Крім українки, на подіумі опинилися дві німкені – Лінн Казмар та Леоні Марія Волтер.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.