Новини
Україна
Автоновини

Українські водійські посвідчення визнали в ОАЕ


14 лютого Україна та Об'єднані арабські емірати підписали Угоду про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю та тероризмом та Меморандум про взаємне визнання та обмін національних посвідчень.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та віце-прем’єр-міністр -  міністр внутрішніх справ ОАЕ шейх Сейф Бін Заїд Аль Нагаян підписали Угоду про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю та тероризмом та Меморандум про взаєморозуміння між МВС України та МВС ОАЕ про взаємне визнання та обмін національних посвідчень.  Про це повідомляє МВС України

Арсен Аваков підкреслив, що після підписання Меморандуму, водії можуть користуватися правами, які отримали у своїй країні.

"Відтепер туристи зможуть за своїми правами орендувати автомобіль, а резиденти та люди, які працюють в ОАЕ, зможуть безкоштовно і без іспитів обмінювати права на місцеві", -

Арсен Аваков 

Раніше угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія МВС уклало з урядом Італії, Туреччини та Іспанії. Тривають такі ж перемовини із Францією та Великою Британією, заплановано подальше розширення цієї правової бази на взаємини із іншими країнами.

Нагадаємо, "Погляд" раніше писав, що водійське посвідчення отримуватимуть по-новому. Кожен охочий може обміняти та отримати посвідчення водія в одному місці.

Також ми повідомляли, що злочнці створили сайт, на якому громадяни України та Євросоюзу мали змогу замовити собі водійське посвідчення європейського зразка. Річний прибуток сягав 20 млн грн.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: МВС