Українці за добу купили військових облігацій на понад 30 млн гривень
![Українці за добу купили військових облігацій на понад 30 млн гривень Українці за добу купили військових облігацій на понад 30 млн гривень - зображення](/storage/resized/lg/news/9be06e59-036a-4c06-93c9-97e016506ceb/46_main-v1706213349.jpg)
За 24 години через Дію придбали понад 30 тисяч облігацій. Найпопулярнішими стали Ялта, Нова Каховка та Сімферополь.
Про це повідомив 23 квітня віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
"Це надзвичайний показник. Нагадую, що військові облігації — це цінні папери та донат державі, який повертається до вас із прибутком. Саме з вашою допомогою держава платить військовим і медикам зарплати", — написав Михайло Федоров.
![Українці за добу купили військових облігацій на понад 30 млн гривень Українці за добу купили військових облігацій на понад 30 млн гривень - зображення](/storage/resized/lg/news/9be06e59-036a-4c06-93c9-97e016506ceb/fedorov_obligacziyi-e1713877766323.jpg)
![Українці за добу купили військових облігацій на понад 30 млн гривень Українці за добу купили військових облігацій на понад 30 млн гривень - зображення](/storage/resized/lg/news/9be06e59-036a-4c06-93c9-97e016506ceb/photo_5273788393299499078_y-e1713780931645.jpg)
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.