Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Українці проголосували за дизайн нової воєнної поштової марки

На ній зображено трактор із прапором країни, який тягне російський танк.

Українці проголосували за дизайн нової воєнної поштової марки - зображення

В Україні проголосували за дизайн нової поштової марки "Доброго вечора, ми з України!". Серед п’яти запропонованих Укрпоштою ескізів переможцем став дизайн "Трактор, що тягне танк". Його обрали 41% українців.

У голосуванні взяли участь 834 тис. людей, з них понад 340 тис. вибрали саме ескіз з трактором. Друге місце посів ескіз з путіним, а третє – з Калушем, повідомляє пресслужба Укрпошти.

"Ну що ж, наш народ вибрав роботу з тим образом, який знайомий кожному. Світло завжди переможе темряву, а чесна праця — злодійство. І для цього не обов'язково мати танки, бо «у своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»", –

пресслужба Укрпошти

Нову поштову марку з цією ілюстрацією обіцяють випустити вже через місяць тиражем 5 млн екземплярів.

Нагадаємо, голосування за ескіз для нової поштової марки тривало з 9 по 15 червня. Проголосувати можна було в застосунку "Дія" або на сторінках «Укрпошти» у Facebook та Instagram.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.