Новини
Київщина-суспільство
Автоновини
Київ

Укравтодор хоче добудувати Подільський міст у Києві

25.02.2021 Дар'я Сафронова 0

Державне агентство автомобільних доріг України звернулося до Віталія Кличка щодо передачі на баланс Подільсько-Воскресенського мосту для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію.

Фото: uk.wikipedia.org

Укравтодор наголосив, що готовий взяти на баланс увесь ансамбль, включно з з’їздами та розв’язками, провести коригування проєкту, експертизу та розпочати роботи.

Зазначається, що недостатня кількість мостових переходів через Дніпро у місті Київ є проблемою національного масштабу. Проїзд транзитного транспорту через столицю є ускладненим, не в останню чергу це призводить до накопичення у місті надмірної кількості вантажівок та утворення заторів.

"Ми розуміємо, наскільки це складна інженерна конструкція з 2 ярусами та 11 штучними спорудами. Управління таким гігантським проєктом є для муніципалітету надмірно важким. Укравтодор, своєю чергою, має вже успішний досвід будівництва мостових ансамблів по всій країні. Окрім цього, Державне агентство фондується під державні гарантії, що забезпечить стабільне фінансування будівництва", -

голова Укравтодору Олександр Кубраков

Також Олександр Кубраков додав, що держкомпанія має напрацьовані алгоритми роботи з такими конструкціями, у них є кваліфікована команда, яка керує десятками таких проектів.

"Якщо для КМДА Подільсько-Воскресенський перехід є унікальним складним об’єктом, то для Укравтодору це стане одним із подібних мостів, котрі ремонтуються та будуються за Національною програмою відновлення мостів", -

Олександр Кубраков

Нагадаємо, Укравтодор також планує оновити та побудувати 4500 км державних доріг у 2021 році, і буде проведена національна програма відновлення мостів. Усього буде відновлено 150 штучних споруд. А на Київщині планують побудувати автодорогу Героїв Небесної Сотні в межах Вишнівської й Борщагівської територіальних громад, яка з’єднає дороги державного значення Київ – Чоп та Київ – Одеса.

Ми повідомляли, що у столиці цього року збираються капітально відремонтувти декілька транспортних магістралей, а також велику кількість вулиць. За 2020 рік Київ недоотримав понад 5 млрд грн через кризу, спричинену пандемією коронавірусу. Однак місто знаходить можливості, аби продовжувати оновлення доріг.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.