У жителя Білоцерківщини під час обшуку вилучили 2 кг марихуани
До поліції надійшла інформація про те, що в одному з сіл поблизу Узина, чоловік зберігає у своєму будинку наркотики. Після чого правоохороні провели там санкціонований обшук.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/belkanarko5.jpeg)
Під час обшуку, слідчі виявили сухі подрібнені рослини коноплі та пристрої для вживання наркотичних засобів, які зберігалися по всьому будинку. Поліцейські вилучили та направили близько 2 кг наркозілля для проведення відповідної експертизи, повідомляє Поліція Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/belkanarko4.jpeg)
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/belkanarkozlochyn.jpeg)
Санкція статті передбачає штраф від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до трьох років.
Раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Білій Церкві спіймали п’яного чоловіка, який пожартував про вбивство. Громадянин стверджував, що виклик він не здійснював і взагалі номер телефону йому не належить. Проте, коли охоронці порядку подзвонили на номер заявника, то з кишені чоловіка задзвонив телефон.
Також ми розповідали про те, що на Білоцерківщині чоловік розчленував матір чотирьох дітей. 48-річний чоловік убив жінку через те, що вона постійно вимагала у нього гроші. Зловмисника затримано.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.