Новини
Новини Київської області
Вишгород
Позитивні історії

У Вишгороді відсвяткували день народження світлофора


Вишгородські поліцейські знайшли цікавий привід нагадати дітям правила дорожнього руху.

Одне з незвичних свят - Міжнародний день світлофора – припадає на 5 серпня. Зазвичай про нього згадують рідко, однак працівники ювенальної превенції спільно з працівниками сектору реагування патрульної поліції Вишгородського відділу поліції використали це свято як привід нагадати дітям правила поведінки на дорогах.

Тож у дитсадочку Вишгорода провели захід під назвою «Світлофор – твій друг!».

Звичайно ж, про правила поведінки на дорогах розповідали малечі в цікавій ігровій формі.

«Діти повторили знання про правила поведінки пішоходів і водіїв в умовах вулиці, граючи в ігри «Знайди правильний дорожній знак», «Види транспорту», «Кольорові автомобілі». Також вони розповідали віршики про світлофор і правила дорожнього руху. Адже отримані в дитинстві знання і навички правильного руху по вулицях міста стануть хорошою і корисною звичкою та убережуть від проблем на дорогах», повідомляє Вишгородський відділ поліції.

ДО РЕЧІ. Перший у світі світлофор, встановлений у 1868 році в Лондоні біля будівлі Британського парламенту, мав зовсім не такий вигляд, як зараз. Пристрій мав два семафорні крила. Підняті горизонтально, вони означали «стоп», а опущені під кутом 45° – рух з обережністю. Ним керували вручну. А сигнали червоного і зеленого кольорів подавалися лише в темний час доби за допомогою газового ліхтаря, що обертався.

Як повідомляв "Погляд",  у столиці сформували запаси солі та піску на зимовий сезон.