У Вишгороді побудували зупинку з маяком за 305 тис. грн
![У Вишгороді побудували зупинку з маяком за 305 тис. грн У Вишгороді побудували зупинку з маяком за 305 тис. грн - зображення](/storage/resized/lg/news/955890c4-ee87-4a59-9d0d-512b04172606/13_zypunka.jpg)
У Вишгороді на перехресті вул. Набережна – вул. Глібова з’явилася стилізована зупинка громадського транспорту з маяком. На будівельні роботи витратили 305 589,13 грн, повідомили на Facebook-сторінці Вишгородської міської ради.
До слова, маяк на косі на Київському морі є однією з візитних карток Вишгорода. Маяк знаходиться на косі (хвилерізі) ГАЕС, тому це територія, що охороняється, і потрапити до нього важко. Зате він добре проглядається з вишгородських круч.
Тож не дивно, що в місті вирішили облаштувати й зупинку з маяком. Як зазначають у міськраді, кошти витратили не лише на виготовлення та встановлення павільйону з навісом, а й на підготовчі та земельні роботи, тротуар, улаштування автопавільйону та дорожні знаки.
![У Вишгороді побудували зупинку з маяком за 305 тис. грн У Вишгороді побудували зупинку з маяком за 305 тис. грн - зображення](/storage/resized/lg/news/955890c4-ee87-4a59-9d0d-512b04172606/13_zypunka2.jpg)
Нагадаємо, у Вишгородському районі на місці притулку побудують сучасний комплекс для безпритульних тварин.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.