Вишгород
Події

У Вишгородському районі на місці притулку побудують сучасний комплекс для безпритульних тварин

04.01.2022
Багатофункціональний притулок "Сіріус" стане першим подібним проєктом в Україні. На території у 4 гектари планують відкрити ветеринарну клініку, зоомагазин, гуртожиток для волонтерів, готель для домашніх улюбленців тощо.

У Вишгородському районі на місці притулку побудують сучасний комплекс для безпритульних тварин - зображення
Фото: АІММ

Компанія АІММ показала, як виглядатиме сучасний багатофункціональний притулок для хвостатих безхатченків "Сіріус", який планують відкрити на базі вже існуючого притулку у селі Федорівка на Вишгородщині.

"Один із благодійних проєктів компанії АІММ націлений на те, аби створити в Україні перший сучасний поліфункціональний притулок для тварин. Сьогодні в притулку розміщено понад 2500 тварин, що залишилися без домівки", – йдеться в описі проєкту.

Тож територія майбутнього комплексу складатиме понад 4 гектари. Там будуть розташовані ветеринарна клініка та зоомагазин, готель для домашніх улюбленців, господарська будівля для догляду за тваринами, пункт прийому нових чотирилапих, карантинна зона і простора територія для вигулу собак.

У Вишгородському районі на місці притулку побудують сучасний комплекс для безпритульних тварин - зображення
У Вишгородському районі на місці притулку побудують сучасний комплекс для безпритульних тварин - 1 - зображення
У Вишгородському районі на місці притулку побудують сучасний комплекс для безпритульних тварин - 2 - зображення
У Вишгородському районі на місці притулку побудують сучасний комплекс для безпритульних тварин - 3 - зображення
У Вишгородському районі на місці притулку побудують сучасний комплекс для безпритульних тварин - 4 - зображення

Подбали розробники проєкту й про комфорт чотирилапих, прозорі частини фасадів вольєрів повернуті під кутом таким чином, щоби тварини бачили одне одного якнайменше.

"Завдяки цьому рішенню тварини будуть поводитися спокійніше та вчиняти менше галасу, збережуть своє здоров’я, оточуючих співробітників та гостей. Модульний тип вольєрів дає змогу виконувати роботи поетапно. Чарунки спроєктовані так, аби працівники чи волонтери притулку могли без зайвих зусиль прибрати за тваринами, нагодувати й напоїти їх, водночас усі брудні процеси максимально приховані від очей відвідувачів. Водночас біля кожного модуля є свій закритий двір, де тварини можуть вільно по черзі або разом бігати просто неба", – розповіли в компанії.

Раніше стало відомо, що у Києві до 2030 року планують розв'язати проблему безпритульних тварин на вулицях. Усіх хвостатих безхатченків планують прилаштувати у притулки для тварин та у нові родини.

Нагадаємо, жінка на Оболоні, що в Києві, тримала у двокімнатній квартирі вовка разом із борсуком, двома лисицями, хижими птахами та 8 породистих собак. Усі вони проживали в собачих клітках. При вилученні тварин зооактивістам довелося рятувати вовка. Він мав 6 відкритих переломів на одній лапі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.