Ваші діти виросли і ви не знаєте, куди подіти бувші у використанні, але цілком придатні для носіння речі? Чи навпаки – у вас багатодітна сім’я, а грошей на дитячий чи дорослий одяг та взуття зовсім не вистачає? Вихід є!
Нещодавно у місті Васильків з’явився благодійний фонд «Почни з себе», куди можна віддати свої речі, які вам уже не знадобляться, але ще можуть зіграти добру службу тим, хто потребує допомоги.
![У Василькові діє «банк одягу»](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/92_n.jpg)
Кореспондент ІА «Погляд» поспілкувався із
засновником фонду Русланом, щоб дізнатися усі деталі. «
Наш благодійний фонд допомагає малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, які приходять і обирають собі те, що потрібно. Нещодавно ми познайомилися з волонтером, який часто їздить на Схід, там велика потреба в речах як для дітей, так і дорослих, тож ми будемо йому передавати. Крім того, співпрацюємо з місцевим Центром адаптації для алко- та наркозалежним. Зазвичай до нас люди самі звертаються, бачать наші оголошення у мережі Facebook. Ми подали заявку на соціальні служби, які інформуватимуть людей про нас і нашу діяльність. Окрім одягу, збираємо й посуд. Ми такими швидкими темпами розширюємось, що самі не встигаємо». На запитання, чому вирішили створити такий фонд, засновник відповів, що йшов за покликом серця, адже завжди прагне допомагати людям.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/53076443_472675329932934_4404626783253561344_n.jpg)
Вимог до речей особливих немає, окрім і так зрозумілих: речі повинні бути чисті, без дірок, охайні, придатні для використання.
Приміщення благодійного фонду знаходиться у торговому центрі «Кооператор» біля магазину «Бут Мат» (м. Васильків, вул. Декабристів, 190). Приносити свої речі можна у будь-який день із 8.00 до 18.00, але видача тим, хто потребує допомоги, здійснюється по вівторкам і четвергам з 9.00 до 13.00.
Довідки за номерами телефонів: 0968520042, 0984436528
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/52575195_472675286599605_8304088244820115456_n.jpg)
Долучитися до благодійної справи дуже просто. Тим паче нині весна, а отже, всі господині візьмуться за розвантажування шаф.