Новини
Спорт
Новини світу
За кордоном

У Туреччині на зборах побилися українські і російські футболісти (ВІДЕО)

Після бійки російських футболістів виселили з готелю.

У турецькому готелі між гравцями українського футбольного клубу "Минай" з прем'єр-ліги та російського "Шинника", які приїхали на збори, відбулася бійка.

Причиною сутички стала ганебна поведінка футболістів російської команди стосовно працівниці готелю та провокаційні вигуки у бік закарпатців.

"Побутова ситуація призвела до конфлікту. Один з українських футболістів зробив зауваження росіянину, який некоректно поводив себе по відношенню до персоналу готелю. Росіянин був випивший і відверто хамив. Росіянин не став вибачатись і його просто прибив футболіст "Миная".

Потім оркостанець привів одноклубників розбиратись до представників Миная. І ця розмова знову ж призвела до бійки. Перемога Миная! Бійка відбувалась під музику "Допоможе ЗСУ!" Вранці в готелі на обличчя росіян видно сліди вчорашнього бою"- футбольний журналіст Роман Бебех.

Офіційну позицію щодо інциденту на своїй сторінці в фейсбук виклала прес-служба українського клубу. Зазначається, що інформація російських пропагандистських ЗМІ про те, що українські футболісти змушували співати український гімн представників «Шиніка» та побили гравця у ліфті - традиційна маячня.

"Бійка дійсно відбулась, але вже на поверсі, де зупинились росіяни, й у рівних складах. Кількість постраждалих зі сторони «Шиніка» лише підтверджує той факт, що росіяни своїх ще й як «бросают». Вже після закінчення сутички, росіяни продовжили бійку між собою. Втрутитись довелось місцевій поліції".

У ФК «Минай» зазначили, що вимогою до організаторів була відсутність у готелі російських команд. Самі ж організатори стверджують, що поселити «Шинік» згодився готель.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита привітав футболістів "Минаю" з "перемогою".

"Майстер-клас з ведення перемовин з окупантами на міжнародних майданчиках.

Вітаю наших земляків, футболістів закарпатського FC Minaj ФК «Минай», з перемогою над рашистським «Шинником» у 🥊 кулачних боях, які відбулися вчора в Туреччині.

Так тримати, хлопці!"

Нині український клуб звернувся до менеджменту готелю з вимогою виселити росіян, адже представники країни терориста не мають права тренуватись та грати у футбол за межами своєї країни.

Нагадаємо, 35 країн, включаючи США, Німеччину, Францію, Велику Британію і Японію, домовилися вимагати відсторонення російських і білоруських спортсменів від участі в Олімпійських іграх 2024 року.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.