У Святопетрівському запрацював кольоровий фонтан
Він дуже швидко став окрасою села та улюбленим місцем розваг для місцевих дітлахів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/Fontan_Svyatopetrivske.jpg)
Незвичний різнокольоровий фонтан запустили у Святопетрівському. Поки що він запрацював у тестовому режимі - щоденно з 7 ранку до 23 вечора, повідомляє «Корисний формат». Найбільшої радості від його появи у дітлахів, котрі в цю спекотну пору року залюбки граються, пірнаючи під прохолодну водичку.
Фонтан композиційно влився в центральний сквер села, гармонійно його доповнивши. Як сподівається сільський голова Святопетрівського Антон Овсієнко, це місце дуже швидко стане улюбленим серед жителів та гостей села.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/Fontan-1.jpg)
На Київщині останнім часом відкрилося чимало фонтанів, які допомагають у спеку відчути прохолоду та насолодитися красивим видовищем.
Нещодавно «Погляд» писав про те, що в Старих Петрівцях під час карантину відкрили музичний фонтан, котрий має підсвітку та переливається п’ятьдесятьма відтінками.
Але не всі це цінують: як повідомляв «Погляд», на початку червня у Боярці знову пошкодили фонтан. А у травні 20-річна жителька Боярки розбила фонтан, який прикрашав місто.