У столиці зареєстровано 1960 звернень стосовно домашнього насильства протягом січня
До КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству за допомогою звернулося 456 людей.
«Кризовими кімнатами» у січні скористалися 18 осіб, із яких 11 жінок та 7 дітей. У притулку перебувало 14 осіб, з яких 6 – діти.
Про це повідомили в КМДА.
Заступниця голови КМДА Марина Хонда зазначила, що місто потребує ще одного притулку для постраждалих.
«На сьогодні він заповнений на 100%, що свідчить про потребу такого закладу. До того ж, минулого року ми відкрили дві кімнати кризового реагування, у яких потерпілі можуть перебувати до 10 діб. Але часто їм нікуди потім йти, і притулок стає прихистком, у якому вони можуть проживати вже до півроку. Тобто, «кризові» працюють максимально ефективно в комплексі з притулком. Принаймні, ще один такий заклад потрібен якнайшвидше», – зауважила Марина Хонда.
Постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію «15-00» або особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу.
Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за телефоном «102».
Нещодавно ми розповідали, що у Києві за домашнє насильство судитимуть чоловіка.
Раніше «Погляд» повідомляв про конфлікт між жителем Ворзеля та громадянином Грузії. Також ми розповідали, як у Києві квартирант з Донецька вбив та розчленував дідуся – власника житла.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.