#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна-суспільство
Автоновини

У столичному зоопарку відкрився новий паркінг

25.09.2020 1 Наталія Головаш 0

Аби нарешті розвантажити проспект Перемоги від численних запаркованих автомобілів відвідувачів цього популярного для сімейного відпочинку місця, триповерховий паркінг збудували прямо на території господарської зони зоопарку.

Коли облаштовували будівлю «Зоопаркінгу» на 435 паркомісць, на території зоопарку демонтували застарілі і аварійні приміщення, а частину споруд - перенесли.

Щоб відвідувачі з паркінгу відразу заходили у зоопарк, на першому поверсі облаштували вхідну групу з касою. Для оплати послуг паркування і покупки квитків в зоопарк, окрім традиційної каси, встановили три автомати для безготівкового розрахунку і один - для операцій з готівкою.

Присутній на церемонії відкриття паркінгу київський міський голова Віталій Кличко наголосив, що питання створення цього об'єкта назріло давно.

«Це сьогодні - кращий муніципальний паркінг в Україні», - впевнений мер.

За його словами, новий паркінг обладнаний усіма необхідними сучасними інженерними системами, інтегрованими в загальну диспетчерську систему зоопарку. Тут встановлено енергоефективну систему автоматичного управління освітленням. А враховуючи зростання кількості електротранспорту, на паркінгу встановлено сім зарядних станцій, за допомогою яких одночасно заряджатиметься 21 електроавтомобіль. На об'єкті облаштували також велопарковку.

Міський голова звернув увагу, що на паркінгу створені і зручні умови для маломобільних груп населення. Місця паркування для гостей з інвалідністю розташовані на першому поверсі, біля каси і входу до зоопарку. Оснащений пандус і широкі проходи, туалет обладнаний допоміжними пристроями.

Упорядкували і територію навколо паркінгу: встановили лавки, нове освітлення, висадили дерева та кущі, газон обладнали автоматичним поливом.

«Погляд» нещодавно розповідав, де у Києві облаштували перехоплюючі паркінги. Також «Погляд» повідомляв, що паркінг біля станції метро Видубичі працює поки що на безоплатній основі. Він розрахований на 193 місця, і щодня автомобілісти залишають на ньому 120-140 автівок.

Ілюстрації: скріни з відео на facebook-сторінці Віталія Кличка