У пожежі на Бориспільщині постраждала дитина
Пригода сталася 8 липня у селі Любарці на вулиці Калиновій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/yzobrazhenye_viber_2020-07-08_07-35-22.jpg)
О 05:15 ранку гасити пожежу з'їхалися черговий караул 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бориспіль, і місцева пожежна охорона сіл Іванків та Любарці.
Рятувальники працювали злагоджено і вже за годину повністю ліквідували вогонь.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/yzobrazhenye_viber_2020-07-08_07-35-24.jpg)
Під час гасіння надзвичайниками було виявлено двоє постраждалих: чоловіка 1988 та дитину 2018 року народження. З опіками їх було передано до карети швидкої допомоги та доправлено до Бориспільської Центральної районної лікарні.
Нагадаємо, у Борисполі екскаватор пошкодив кабель, пів міста без світла.