Новини
Новини Київської області

У Переяславі визначилися де саме побудують притулок для тварин


На офіційнму сайті Переяслав-Хмельницької міської ради з'явилася інформація про ділянку на якій планується будівництво притулку для тварин. Згідн програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Переяславі-Хмельницькому на 2018-2020 роки визначено шляхи і способи розв’язання проблеми:
  1. Облік домашніх та безпритульних тварин. Облік домашніх та безпритульних тварин здійснюють волонтери ГО «ЗАХИСТ ТВАРИН ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ».
  2. КП Переяслав-Хмельницьке ВУКГ укладає договір із установою або організацією не залежно від форми власності, яка має відповідну ліцензію на оплату послуг по стерилізації безпритульних тварин (крім кліпсованих).
  3. ГО «ЗАХИСТ ТВАРИН ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ» надає допомогу в межах чинного законодавства щодо безпритульних тварин.
  4. Кошти, які передбачені даною Програмою, спрямовуються на стерилізацію безпритульних тварин, вакцинацію, карантинне утримання, кліпсування
На сьогоднішній день з бюджету виділено 140 тис. грн, на які простерилізовано 214 тварин. Важливою проблемою для міста є створення карантинного майданчику для проведення стерилізації, вакцинації, кліпсування та карантинного утримання тварин, а також утримання агресивних тварин. Відповідно було прийнято рішення  «Про надання дозволу КП Переяслав-Хмельницьке  ВУКГ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (притулок для тварин) на 53 км автошляху Бориспіль-Золотоноша в м. Переяславі-Хмельницькому Київської області» від 02.10.2018 №68-57/2-VII. Відведена земельна ділянка на ВУКГ для створення притулку для тварин знаходиться по вул. Об’їзній поряд із АЗК (наразі документація на стадії погодження). Пізніше на даній території планується встановлення воль’єрів та передача земельних ділянок під кожною спорудою шляхом укладання договорів особистого строкового сервітуту з ГО « У добрі руки» на визначений міською радою. Проект притулку буде запропоновано після затвердження землевпорядної документації.