Новини
Немішаєве
Надзвичайні новини

У Немішаєвому прокуратура вимагає від забудовника відшкодувати громаді понад 1 млн грн

Після введення в експлуатацію новобудови забудовник не сплатив кошти пайової участі.

У Немішаєвому прокуратура вимагає від забудовника відшкодувати громаді понад 1 млн грн - зображення

Господарський суд Київської області відкрив провадження у справі за позовом Бучанської окружної прокуратури до недобросовісного забудовника в Немішаєвому. Прокуратура вимагає від забудовника сплатити понад 1 млн грн на розвиток інфраструктури громади. Про це повідомили на Facebook-сторінці органу влади.

"Прокуратура встановила, що після введення в експлуатацію новобудови в смт Немішаєве Бучанського району, забудовником не виконано вимог законодавства щодо обов’язкової сплати коштів пайової участі. Це призвело до недоотримання селищним бюджетом понад 1 млн грн".

Київська обласна прокуратура

Також зазначається, що несплата  коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту порушує інтереси держави і негативно впливає на повноту й своєчасність формування місцевого бюджету.

Наразі триває судовий розгляд.

Нагадаємо, забудовники Ірпеня не сплачували "пайову участь" до бюджету міста на суму (за найскромнішими підрахунками) 500 млн грн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.