Новини
Повітря
Київ

У Києві «зашкалює» рівень забруднення атмосферного повітря


В окремих районах міста показники більше ніж в вдвічі перевищують допустимі норми.

pixabay.com

Згідно з даними SaveEcoBot, 19 листопада середній індекс AQI по Києву становить 92 пункти, що майже вдвічі більше ніж гранично допустима норма і характеризується як «шкідливий рівень для чутливих груп». Натомість в окремих районах міста цей показник перевищує норму у 2-3 рази.

У рейтингу міст світу по якості повітря та забруднення атмосфери, що складає компанія IQ Air, українська столиця сьогодні посіла 26 сходинку (серед 96-ти міст) із показником 92 AQI.

Експерти за таких умов, зазвичай, радять без потреби не відкривати вікна, користуватися очисниками повітря вдома, а, виходячи на вулицю, не забувати одягати маску.

Нагадаємо, днями Київ потрапив у топ-10 міст світу з найбруднішим повітрям. Також столицю називали серед п’яти українських міст з найзабрудненішим повітрям.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.