Новини
Автоновини
Київ

У Києві вперше встановили дорожні знаки "зміна покриття"


Нові дорожні знаки 1.40 "зміна покриття" встановили на Подільському узвозі, на вулицях Богомольця, Шовковичній та Великій Васильківській.

Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов на порталі КМДА.

Таке нововведення зумовлено протидією Київською міською владою виникненню дорожньо-транспортних пригод, адже різка зміна покриття, особливо за погіршення погодних умов, провокує аварійні ситуації. Тому, за Правилами дорожнього руху, водій має знизити швидкість, побачивши дорожній знак 1.40 "зміна покриття".

"Столичні вулиці та дороги мають різне покриття, що за певних умов провокує аварійні ситуації. Та й у всій Україні фактично немає жодної дороги, на якій би не змінювався тип покриття", -

Валентин Осипов

За його словами, ділянки із різним дорожнім покриттям є аварійно небезпечними, тому що мають різний коефіцієнт зчеплення та ступінь деформації, що може призвести до втрати водієм контролю над автомобілем. Тож водії будуть завчасно попереджені про зміну покриття під колесами автомобіля.

"Слід зауважити, що схожі знаки діють і на території Євросоюзу, наприклад, у Латвії. У Латвійських ПДР існує знак 273.10 "Зміна покриття дороги", який використовується при з’їзді з асфальтобетонного або цементобетонного покриття на ґрунтовку і навпаки", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що затори в столиці регулюють "розумні" світлофори. У залежності від завантаженості магістралей впроваджується один з восьми планів координації руху. Також ми писали, що поліції можуть дати право на раптові перевірки водіїв на стан алкогольного сп’яніння.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: КМДА