#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини
Анонси
Здоров'я
Київ

У Києві перенесли пробне ЗНО через антиепідеміологічні заходи

11.03.2020 Косянчук Інна 0

У столиці під час обмежувальних заходів планують запровадити дистанційне навчання

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив про те, що  у Києві перенесли пробне незалежне оцінювання, яке учні мали складати наприкінці березня. "Ми домовилися з регіональним Центром оцінювання якості освіти, що пробні тести, які мають відбутися в кінці березня, ми проведемо після того, як нормалізується ситуація, - в квітні. Решта навчання буде проводитися до кінця березня в дистанційній формі", - сказав Поворозник.

Як повідомив Укрінформ, зауваживши, що у Києві запроваджені антиепідеміологічні заходи, а не карантин, Поворозник звернув увагу на те, що навчальний процес у Києві проводитиметься дистанційно, також будуть запроваджені телеуроки.

"Що стосується навчального процесу, він буде проводитися дистанційно. Ми провели вже розмови з деякими засобами масової інформації і будемо проводити телеуроки для школярів", - сказав Поворозник.

Окрім того, Поворозник поінформував про низку антиепідеміологічних заходів. Зокрема, Київ підготував сім лікарняних закладів.За його словами,  до Києва вже надійшло 2 500 експрес-тестів, а до кінця тижня їх має бути 5 тисяч. "При необхідності будемо довозити їх додатково. Але я сподіваюся, що їх нам буде більше чим достатньо", - сказав Поворозник.

Також, додав він, до кінця тижня через Центр громадського здоров'я Київ планує отримати обладнання для експрес-тестування, які встановлять а аеропортах "Бориспіль" та імені Ігоря Сікорського.

Як раніше повідомляв «Погляд», у КМДА вдаються до радикальних заходів, аби не допустити появи коронавірусу у столиці.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів