Новини
Автоновини
Київ

У Києві на штрафах за порушення правил паркування зібрали 5 млн грн


За минулі три місяці евакуювали 17 872 автомобіля.

Згідно доказів, зафіксованих у режимі фотозйомки або відеозапису, найчастіше порушники паркувалися на пішохідних переходах, виїздах з прилеглих територій, на велосмугах і смугах для громадського транспорту. В той час як у столиці існують спеціально відведені для паркування майданчики, де можна залишити автомобіль, сплативши за паркування в будь-який зручний спосіб: через паркомат, у мобільному застосунку, за допомогою SMS або паркувального талону.

Так, «Погляд» розповідав, що поблизу шести станцій київського метро облаштовують перехоплюючі паркінги. Два з них – біля «Академмістечка» та «Видубичів» – вже працюють. Також ми повідомляли про новий паркінг, що відкрився у столичному зоопарку.

Втім, очевидно, що місця для автомобілів у столиці все одно не вистачає. Тож Департамент транспортної інфраструктури КМДА інформує, що за рахунок стягнення штрафів за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів міський бюджет за ІІІ квартал 2020 року поповнився на більш ніж 5 млн грн.

Автомобілі порушників у Києві евакуюють на три штрафмайданчики за адресами:

  • вул. Туполева, 19,
  • вул. Гната Хоткевича, 20Б,
  • вул. Набережно-Лугова, 4.

Там кожного дня з 09.00 до 22.00 можна забрати свій автомобіль, оплативши штраф.

До речі, зауважимо, на сайті компанії ГЕРЦ розроблено та впроваджено новий онлайн-сервіс перевірки та оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху (ПДР). В режимі онлайн можна отримати повну та достовірну інформацію про всі наявні штрафи за ПДР, у тому числі зафіксовані камерами відеоспостереження.

Для перевірки наявності штрафів необхідно:

  1. зайти на сайт www.gerc.ua;
  2. перейти у розділ «Послуги»: «Штраф за порушення ПДР»;
  3. обрати більш зручний спосіб для отримання інформації:

• за номером транспортного засобу (ТЗ);
• за водійським посвідченням (або паспортом/ІПН з вказанням номерного знака ТЗ);
• за Постановою.

Важливо, що при цьому користувач не лише отримає інформацію про наявність штрафів за ПДР, але й має можливість їх відразу оплатити. У разі здійснення оплати на цьому сайті інформація про сплату штрафів зберігається на серверах МВС, тож завжди є можливість підтвердити факт погашення штрафу.

Нагадаємо, «Погляд» розповідав, що віднедавна почали штрафувати «євробляхерів». Першими протоколи про накладення штрафів отримали водії, які після пом’якшення карантину перетнули митний кордон України. Тим, хто кордон не перетинає, такі протоколи поки що не виписують.

Фото: Департамент транспортної інфраструктури КМДА