Новини
Новини Київської області

У Києві для бездомних котів встановлюють будиночки


Звдяки небайдужим людям київські котики, які не мають свою людину та власного житла отримають свій куточок. Благодійний проект «Котохата» створює та облаштувує будиночки для чотирилапих улюбленців по всьому Києву. Один дерев'яний будинок вміщуватиме до 10 тварин і витримуватиме температуру до 10 градусів морозу. Їх виготовляють з сосни та покривають деревозахисним маслом, утеплюють — сіном. Планується встановлення 18 об’єктів по всьому місту.
Проект створено  для свідомих киян, яким не байдужа доля безпритульних тварин, і які мають можливість запропонувати територію для встановлення, що знаходиться під охороною або пильним наглядом.
Для встановлення споруди необхідно зв’язатися з ініціаторами проекту та запропонувати місце, яке, на Вашу думку, буде безпечним для збереження цілісності будиночка. У разі якщо запропонована Вами місцевість підпадатиме під вищеописані критерії, то волонтери зроблять все можливе, аби коти, яким Ви хочете подарувати дім, отримали його якнайшвидше.
Важливо, що після встановлення будиночку учасники проекту мають доглядати за спорудою та підтримувати її у чистому стані, а також забезпечувати будиночки водою та їжею в обсягах, що залежатимуть від кількості вусатих мешканців.