Новини
Васильків
Фастів

У квітні можна здати зброю на Васильківщині й ФастівщиніЗ 1 по 30 квітня розпочинається місячник добровільної здачі зброї з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів, а також профілактики злочинів з їх використанням. Про це повідомила поліція Васильківщини.


Згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, виготовлення або збут вогнепальної зброї, боєприпасів чи вибухових речовин без відповідного дозволу карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.


Проте громадяни, які добровільно звернуться до поліції, щоб здати зброю, вибухівку чи боєприпаси без відповідних дозвільних документів, звільняються від кримінальної відповідальності (відповідно до частини 3 статті 263 КК України).


Жителям Васильківщини та Фастівщини з питань добровільної здачі незареєстрованої зброї слід звертатись до Васильківського відділу поліції (м. Васильків, вул. Покровська, 1) та Фастівського відділення поліції (м. Фастів, вул. Осипенко, 6), або до дільничних офіцерів поліції за місцем проживання.
Незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків!