У Києві за рік більш як вдвічі збільшилась кількість сміття, яке пішло на переробку
Пресслужба КМДА повідомила, що загалом протягом минулого року на переробку відправили близько 1400 сміттєвозів відходів. Тоді як у 2020 році обсяг відсортованих відходів становив 1,5 тисячі кубометрів або 575 сміттєвозів.
Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв наголосив: окрім пластику, скла та паперу щороку понад 130 тисяч кубометрів так званої сухої фракції збирають у контейнери-сітки і перенаправляють на додаткове сортування.
"У столиці сьогодні здійснюється сортування семи типів відходів – сухі відходи, скло, пластик, папір, небезпечні відходи (батарейки, лампи, термометри, а також медичні препарати і дрібна електроніка). Зібрані відходи їдуть на сортувальні лінії для додаткового сортування або на переробні підприємства", – сказав Пантелеєв.
Тож у столиці на сьогодні встановлено майже 4 тисячі різного типу контейнерів для роздільного збору відходів. Окрім цього, мешканці можуть подати заявку на встановлення контейнерів для сортування, звернувшись на сайт або соціальні мережі комунального підприємства "Київкомунсервіс".
Проте варто зауважити, що для цього будинок має розташовуватися в зоні обслуговування цього підприємства або його партнера за договором.
Також мешканці можуть звернутись із проханням про встановлення таких баків для роздільного збору, звернувшись до обслуговуючих організацій або правління ОСББ чи ЖБК, які функціонують у будинкові.
Нагадаємо, жителів Переяславської громади попередили про підвищення тарифів на вивезення сміття. Здорожчання складатиме 10 гривень, тож за вивезення відходів доведеться платити 40 гривень 50 копійок.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.