Новини
Україна
Новини Київської області
Київ

У Києві буде цілодобовий доступ до укриттів (ВІДЕО)

Водночас влада Києва розбирається із питанням облаштування укриттів, на яке виділили 1,2 мільярди гривень.

У Києві буде цілодобовий доступ до укриттів цивільного захисту. Мешканці зможуть потрапити до них не лише під час повітряної тривоги, а в будь-який час доби.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Так, сьогодні було проведене засідання столичної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому обговорили питання координації дій всіх служб щодо забезпечення роботи і доступу до укриттів.

"Ухвалене рішення про цілодобовий доступ до укриттів - обовʼязкове до виконання всім установам і закладам. Обовʼязкове для контролю всіма відповідальними службами" .

Він зазначив, що до контролю за доступом буде долучена громадськість. Всі небайдужі можуть доєднатися і стати інспекторами громадського контролю. Для цього потрібно звернутися до Департаменту муніципальної безпеки.

Окрім того, патрульна поліція допоможе перевіряти доступність укриттів під час повітряної тривоги в комендантську годину.

У міському застосунку "Київ Цифровий" з’явилася офлайн-мапа укриттів. Також в оновленій версії додали можливість повідомити про зачинене або недоступне укриття.

Нагадаємо, в ніч проти 1 червня росіяни атакували Київ крилатими та балістичними ракетами, усі вони були збиті. Проте уламки впали біля поліклініки у Деснянському районі. В результаті загинуло троє людей, які хотіли потрапити до укриття, але не змогли цього зробити, адже воно було зачинене.

Через цей інцидент поліція відкрила кримінальну справу, а трьох чиновників та охоронця затримали.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.