Україна-суспільство

У Генштабі скасували порядок видачі дозволів на виїзд військовозобов'язаним

Документ про військовозобов'язаних планують доопрацювати.

У Генштабі скасували порядок видачі дозволів на виїзд військовозобов'язаним - зображення

Документ щодо порядку надання дозволу військовозобов'язаним громадянам України виїжджати за межі місця проживання без дозволу військкомату скасовано та відправлено на доопрацювання. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

"Начальником Генерального штабу Збройних Сил України з метою недопущення подальших маніпуляцій довкола цього питання прийнято рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання", –

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний

За словами Головнокомандувач, поява документу в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави.

Також Залужний підкреслив, що даний документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобовʼязань, обмежень прав і свобод громадян України.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що військовозобов’язані мають брати дозвіл на виїзд з місця проживання. Ця резонансна новина викликала справжній спалах в українському інформаційному просторі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.