У Фастові ініціативні жінки організовують зустрічі блоґ-кафе
Зустрічі небайдужих та ініціативних мешканок Фастова проходять у фастівському парку «Молодіжний» в рамках проєкту «Голос жінки має силу».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116794377_286577885743623_1666483691658272982_n.jpg)
Ініціаторками проведення жіночого блоґ-кафе та його ведучими виступили активні фастівчанки, амбасадорки проєкту «Голос жінки має силу 2020» у Київській області Маріанна Анощенко та Тетяна Авксентюк.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116292219_10220115217783320_3582814429152525496_o.jpg)
Всього відбулось вже три зустрічі фастівського блоґ-кафе за наступними темами: «Рольові ігри VS ігри ролями», «Блог, як інструмент бути почутою» та «Влоґерство. Виходимо за межі».
Присутні на зустрічах фастівчанки намагались отримати відповіді на наступні питання: Чи готовий Фастів «чути» жінку? Чи готові жінки чути самих себе? Що дійсно хвилює, болить, дратує фастівчанок сьогодні? Чи можуть фастівчанки щось змінювати?
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/105971197_734821467274976_8169170190608522526_n.jpg)
Під час зустрічей виявилось, що найбільше небайдужих фастівчанок хвилюють питання вихованості, культури, самоповаги і поваги до оточуючих, безпеки жінок і дітей. Неодноразово також звучала думка про якісне дозвілля і розвиток фастівської молоді, піднімалось питання екології міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/106005531_734821430608313_8550007066125298907_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/111009817_326448001873638_6015027606161311475_n-1.jpg)
На зустрічах, присвячених блоґерству та влоґерству, обговорювались популярні теми для блоґу, лайфхаки для створення блоґів, питання контенту та технічні аспекти влоґерства. Вивчались також робота квадрокоптерів та проведення аерозйомки, програми для монтажу фото і відео, а також виконувались практичні завдання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116130591_10220115217623316_4501374959061759475_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/109944452_10220115219503363_9179418359473434958_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/115761345_630424817598803_2062540795820054083_o.jpg)
Варто зазначити, що, хоча основна аудиторія фастівського блоґ-кафе – це жінки, проте інколи на ці зустрічі приходять чоловіки, адже теми, які там піднімаються, цікаві також і їм.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/109167584_10220115218383335_5584035692839573285_n.jpg)
Зустрічі у Фастові в рамках проєкту «Голос жінки має силу» будуть тривати й надалі: у планах організаторів - провести ще одне блоґ-кафе на тему жіночого лідерства, а також двоє дебатів та дві соціальні акції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116263029_1424321567751723_5301410117639608974_o.jpg)
Довідка. Засновники проєкту «Голос жінки має силу» в Україні: ГО «Калинове гроно» та ГО «Фундація прав людини». Проєкт реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв'язків та Міністерства закордонних справ ФРН. Мета проєкту - встановлення миру і діалогу, гендерної рівності в українському суспільстві.
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про результати соціологічного опитування стосовно ролі жінок в українському суспільстві, а також про те, що в Україні набув чинності закон, який урівняє права чоловіків та жінок на службі.
Фото: Тетяна Авксентюк, Маріанна Анощенко, Людмила Рудяк, Мирослава Смірнова, Тетяна Садова.