Новини
Київщина-суспільство

У Чабанах забудовник заборгував селищу майже 5,2 млн грн


Селищна рада не отримала до бюджету коштів, які могли бути використані на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури вказаного населеного пункту.

Фото: pixabay

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою виявлені порушення вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" одним із забудовників у с. Чабани. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

Попри прийняття до експлуатації закінчених будівництвом багатоквартирних житлових будинків, селищна рада досі не отримала до бюджету коштів. Сума заборгованості зі сплати пайових внесків становить майже 5,2 млн грн.

Реагуючи на виявлені порушення, місцевою прокуратурою до господарського суду Київської області пред’явлено позовну заяву в інтересах держави. Наразі госпсудом Київщини відкрито провадження у справі за даним позовом.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв, що у новобудовах "Орлану" в Ірпені нема газу, бо забудовник не подав заяв. Також ми писали, що у вимаганні коштів за куплені квартири підозрюють забудовника на Київщині.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.