У Бучі випав перший сніг
Жителів міста вперше цього року заскочив снігопад.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-23_17-35-46.jpg)
Снігові опади синоптики прогнозували ще на 19 листопада, проте побачили, хоч слабку, але заметіль, мешканці Бучі лише сьогодні надвечір.
Подекуди падають поодинокі мокрі сніжинки, а ось кварталу на вул. Бориса Гмирі накрило снігом.
Наразі температура повітря не опускається нижче 0°C, тому навряд слід очікувати, що сніг пролежить на вулицях міста довго. Вже завтра, 24 листопада, згідно з прогнозом Укргідрометцентру, на Київщині вдень буде від +2 до +4 °C і сонячна погода.
Нагадаємо, як повідомили у КМДА, столиця готова до снігопадів. У разі погіршення погодних умов до роботи готові 458 одиниць основної та 128 одиниць додаткової техніки. Тож, підприємства «Київавтодору» повністю готові до зимового утримання доріг.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.