Новини
Новини Київської області
Буча

У Бучі презентували проєкт системи роздільного збирання побутових відходів (ВІДЕО)

Це суттєво зменшує використання природних ресурсів планети, скорочує вуглецевий слід, дозволяє уникати забруднення навколишнього середовища і світового океану.

10 квітня у Бучанській міській раді відбулася презентація нової системи управління побутовими відходами, яка тепер діятиме у громаді. Крім звичних баків для змішаних побутових відходів, встановлені окремі контейнери для роздільного збирання відходів упаковки.

Роздільне збирання відходів упаковки є стандартною європейською практикою, яка дозволяє відправляти на рециклінг, цінні матеріали, з яких виготовляють упаковку. Це суттєво зменшує використання природних ресурсів планети, скорочує вуглецевий слід, дозволяє уникати забруднення навколишнього середовища і світового океану.

Побувала на презентації проекту та підприємстві "Рада" знімальна група медіа "Погляд". Детальніше дивіться в сюжеті Дмитра Боженка.

Читайте також:

  • У Бучі відкрили станцію із переробки будівельного сміття;

  • У Бучі створили мурал, присвячений дітям: малеча зможе безкоштовно отримати іграшки;

  • Це було майже неможливо, тому що росіяни були скрізь. Вони контролювали вулиці і вбивали всіх, кого хотіли, – історія Ангеліни Бартош, яка разом з родиною врятувалась з окупованої Бучі.


    Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.