Новини
Новини Київської області
Бровари

У Броварах закривають нелегальні АЗС та АГЗП


10 червня у Броварах фахівці управління інспекції та контролю за участі представників поліції провели рейд по нелегальних газозаправних станціях.

2 червня виконавчий комітет прийняв рішення про демонтаж самовільно встановлених АЗС та АГЗП на території міста Бровари. Кожен власник був проінформований про зобов’язання припинити незаконну діяльність та прибрати заправні станції за власний рахунок в термін до 8 червня 2020 року, повідомляє сайт Броварської міської ради.

При перевірці стану об’єктів було виявлено, що добровільно демонтували лише АГЗП по бульвару Незалежності, 33. Відтепер даний об’єкт буде під постійною увагою працівників інспекції, аби не допустити відновлення незаконної діяльності. Також припинила роботу заправна станція на Степана Бандери, 26, хоча обладнання не демонтовано.

На бульварі Незалежності, 18, в ході обстеження було виявлено ще й ряд незаконних підключень до мереж, розташування будівлі на старому центральному каналізаційному колекторі, а рекламної стели - на новозбудованих зовнішніх мережах каналізації. Керівник КП «Броваритепловодоенергія» зафіксувала факт порушення, щоб вжити законних заходів щодо його припинення.

Під час інспекції встановили, що не виконали рішення виконкому також власники АГЗП по вулиці Броварської сотні, 28-А та 30. На зазначених трьох об’єктах силами КП «Бровари-Благоустрій» перекрито під’їзди на територію заправних комплексів, а по бульвару Незалежності, 18, крім цього, демонтовано рекламну стелу. Далі управління інспекції та контролю в строк до 1 липня 2020 року має організувати та здійснити демонтаж власними силами шляхом залучення спеціалізованих підприємств.

Нагадуємо, що у Броварах змонтували небулайзери-розпилювачі, проходячи під якими, можна освіжитися.

Фото: Броварська міська рада