Новини
Анонси
Бровари
Київщина-суспільство

У Броварах традиційно запрацює "Фабрика Святого Миколая"


Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді багато років поспіль, ще задовго до свята Святого Миколая, проводить благодійну акцію "Фабрика Святого Миколая".

Тематичне фото з відкритих джерел

Традиційно і цього року «Фабрика Святого Миколая» почне працювати з 19 листопада 2020 року по 17 грудня 2020 року.

"Кажуть, всі ми родом з дитинства. І, напевно, не даремно. Саме з цього періоду виринають наші спогади про теплі та лагідні материнські руки, бабусині казки, улюблені іграшки, перші успіхи та невдачі. А ще довгоочікувані подарунки під ялинкою на Новий рік та біля чобітка чи під подушкою у День святого Миколая.
Для більшості з нас найбезхмарнішим, найсвітлішим і найбезтурботнішим періодом було саме дитинство"
, - розповідають у Центрі.

Минулорічний збір подарунків на "Фабриці Святого Миколая" у Броварах. Фото - ІА "Погляд"

"Однак, є діти, в яких дитинство не було таким безхмарним і безтурботним, як у нас, а часто і навпаки — повне дорослих труднощів. Зокрема, й у тих, котрих називають особливими, а також у дітей-сиріт (часто за живих батьків). Саме такі діти дуже вразливі до незгод нашого далеко не завжди справедливого і милосердного суспільства. І саме вони найбільше потребують нашої любові й уваги. Саме тому дуже важливо підтримати їх та, нехай навіть на мить, але подарувати казку. Кожен може зробити свій маленький внесок в те, щоби цього року кожна дитина отримала свій подарунок", - зазначають співробітники Центру.

Минулорічний збір подарунків на "Фабриці Святого Миколая" у Броварах. Фото - ІА "Погляд"

Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звертається до всіх небайдужих громадян нашого міста: станьте помічниками Святого Миколая та допоможіть йому здійснити хоча б одну дитячу мрію. Кожен може долучитися до доброї справи, передавши дітям, які особливо потребують уваги та підтримки, подарунок, а отже, і радість від очікуваного свята.

Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки та дитячий одяг можна приносити до 17 грудня 2020 року за адресою: м. Бровари, б-р Незалежності, буд.2. Додаткову інформацію можна отримати за номерами телефонів: (04594) 6-11-86, 6-19-00.

Минулоріч "Погляд" висвітлював роботу "Фабрики Святого Миколая" у Броварах. Свято наближається!