У Броварах сміттєвоз задавив жінку
26 лютого 2020 року у Броварах по вулиці Симона Петлюри сталася дорожньо-транспортна пригода із загиблою. Про це "ПОГЛЯДу" повідомили у Броварському відділі поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-26_13-51-43.jpg)
Близько 12:55, по вулиці Симона Петлюри, 17, водій 1993 року народження, керуючи автомобілем MAN FE-310 та рухаючись заднім ходом здійснив наїзд на місцеву жительку 1959 р.н.. Внаслідок аварії остання померла на місці .
Зараз забезпечується охорона місця події та працює слідчо-оперативна група.