#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари
Автоновини

У Броварах можуть з’явитися платні парковки

01.12.2021 967
Через велику кількість автомобілів у місті часом паркуються навіть на пішохідних зонах.

У Броварах можуть з’явитися платні парковки - зображення
Фото: Рixabay

У Броварах планують створити платні парковки, з місцями для них місцева влада має визначитися до 10 грудня.

Проєкт рішення щодо правил паркування транспортних засобів у місті Броварська міська рада вже розробила. Тепер документ мають затвердити, а після проведуть конкурси, де і оберуть компанії, які будуть обслуговувати платні парковки, повідомляє Трибуна Броварів.

У такий спосіб місцева влада хоче поліпшити стан організації дорожнього руху та впорядкування паркування автівок у Броварах. Адже наразі в одному з найбільших міст-супутників столиці паркування автомобілів невпорядковане, вулично-дорожня мережа перевантажена, водії порушують правила дорожнього руху в частині паркування, наслідком чого є часті затори. Також через неналежний благоустрій автомобільних доріг, як йдеться в документі, у місті низький рівень зручності та комфорту для пересування мешканців пішки.

Для обрання компаній, які обслуговуватимуть паркувальні майданчики, проведуть тендери. Дозволи на обслуговування парковок надаватимуть терміном на один і три роки.

Нагадаємо, на дорогах Київщини почали працювати спеціалізовані автомобілі патрульної поліції, які обладнані мобільними діагностичними станціями для контролювання відповідністі технічного стану транспортних засобів, що підлягають обов’язковому технічному контролю.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.