У Броварах чоловік намагався утримати кохану жінку підривом вибухівки
Інциден стався 12 грудня у Броварах. До правоохоронців зателефонував неповнолітній хлопець і повідомив, що вітчим погрожує йому та матері бойовою гранатою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Brovarygrantana1.jpeg)
На місце події прибули наряд реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та фахівці вибухотехніки, повідомляє Поліція Київської області. Правоохоронці забезпечили безпеку мешканців будинку та під час перемовин з озброєним чоловіком. Після чого, вмовили його віддати боєприпас.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Brovarygranata3.jpeg)
Як з'ясувалось, таким чином чоловік намагався утримати кохану жінку, щоб та не пішла від нього. Під час слідчих дій працівники поліції вилучили корпус гранати та підривач до неї, а також транспортно-пускові контейнери до реактивних гранат. Їх направлено на проведення відповідних експертиз.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Brovarygranata2.jpeg)
44-річного чоловіка затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. До обрання запобіжного заходу він перебуватиме у ізоляторі тимчасового тримання. Наразі правоохоронці встановлюють шляхи походження боєприпасів.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Раніше «Погляд» повідомляв про те, як в руках п’яного киянина вибухнула граната.
Читайте також, що СБУ виявила у центрі Києва схованку з бойовими гранатами та майже 30 літрами ртуті.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини - обов'язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.