Новини
Біла Церква

У Білій Церкві відкрили Бульвар сучасної скульптури


Відкриття скульптурного бульвару стало фінальним акордом Міжнародного симпозіуму скульптури і відбулось у місті на Олександрійському бульварі.

Всесвітньовідомі митці з різних країн світу: Пласідо Родригес Боннін (Іспанія), Флоренс Хоффманн (Люксембург), Михайло Левченко (Україна), Сергій Баранник (Україна), Ілкер Ярдімчі (Туреччина) працювали на відкритому майданчику, створюючи сучасні скульптури на очах у містян та гостей Білої Церкви.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Куратори проекту, арт-менеджери Валерія Голоскокова, Анна Лєдєнєва та Юлія Рахманова  відмітили, що проект «Взаємодія» реалізований в металі, але він про людей, які надихали, які підтримували, які безпосередньо допомагали, або ж просто цікавилися тим, що відбувається, тобто взаємодіяли між собою, з митцями та з командою  агенції «BOORYAK». Це проект, який показав, як можна об’єднати людей, що прагнуть розвивати міський простір.

Пласідо Родригес Боннін, Флоренс Хоффманн, Михайло Левченко, Сергій Баранник, Ілкер Ярдімчі висловили свої враження від перебування в Білій Церкві. Вони зауважили, що атмосфера у нашому місті була дружньою, вони  постійно відчували зацікавленість, підтримку від білоцерківців.

Скульптура Пласідо Родригес Боннін має назву – «Стійкість». Флоренс Хоффманн назвала свій витвір – «Зброя масового навчання». Скульптор Ілкер Ярдімчі вирішив передати  тему «Взаємодія» саульптурою «Ліричне послання». Михайло Левченко створив скульптуру  – «Україна». Витвір  Сергія Баранника носить назву «Людина, спрямована в майбутнє».

Крім того, що милуватися самими витворами мистецтва, білоцерківці матимуть можливість  за допомогою QR-коду, який прикріплений біля кожної із скульптур, дізнатися про автора,  ідею, його підходи у створенні скульптур та інформацію, що саме скульптор хотів донести до глядача.    

                

Відтепер Біла Церква матиме свою родзинку – скульптури,  наповнені глибоким змістом щодо взаємозв'язку між явищами, природою, людьм. Бульвар неодмінно стане привабливим не тільки для жителів міста, а й для туристів, тим паче, що встановлені арт-об’єкти на реконструйованому Олександрійському бульварі, що веде до дендропарку «Олександрія» – перлини Білої Церкви.

Фото - Білоцерківська міська рада.