У Білій Церкві відкрили Бульвар сучасної скульптури
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/imgbig-14-2000x1333.jpg)
Відкриття скульптурного бульвару стало фінальним акордом Міжнародного симпозіуму скульптури і відбулось у місті на Олександрійському бульварі.
Всесвітньовідомі митці з різних країн світу: Пласідо Родригес Боннін (Іспанія), Флоренс Хоффманн (Люксембург), Михайло Левченко (Україна), Сергій Баранник (Україна), Ілкер Ярдімчі (Туреччина) працювали на відкритому майданчику, створюючи сучасні скульптури на очах у містян та гостей Білої Церкви.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/imgbig-15-2000x1333.jpg)
Куратори проекту, арт-менеджери Валерія Голоскокова, Анна Лєдєнєва та Юлія Рахманова відмітили, що проект «Взаємодія» реалізований в металі, але він про людей, які надихали, які підтримували, які безпосередньо допомагали, або ж просто цікавилися тим, що відбувається, тобто взаємодіяли між собою, з митцями та з командою агенції «BOORYAK». Це проект, який показав, як можна об’єднати людей, що прагнуть розвивати міський простір.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/imgbig-17-1333x2000.jpg)
Пласідо Родригес Боннін, Флоренс Хоффманн, Михайло Левченко, Сергій Баранник, Ілкер Ярдімчі висловили свої враження від перебування в Білій Церкві. Вони зауважили, що атмосфера у нашому місті була дружньою, вони постійно відчували зацікавленість, підтримку від білоцерківців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/imgbig-19-2000x1333.jpg)
Скульптура Пласідо Родригес Боннін має назву – «Стійкість». Флоренс Хоффманн назвала свій витвір – «Зброя масового навчання». Скульптор Ілкер Ярдімчі вирішив передати тему «Взаємодія» саульптурою «Ліричне послання». Михайло Левченко створив скульптуру – «Україна». Витвір Сергія Баранника носить назву «Людина, спрямована в майбутнє».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/imgbig-20-1333x2000.jpg)
Крім того, що милуватися самими витворами мистецтва, білоцерківці матимуть можливість за допомогою QR-коду, який прикріплений біля кожної із скульптур, дізнатися про автора, ідею, його підходи у створенні скульптур та інформацію, що саме скульптор хотів донести до глядача.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/imgbig-21.jpg)
Відтепер Біла Церква матиме свою родзинку – скульптури, наповнені глибоким змістом щодо взаємозв'язку між явищами, природою, людьм. Бульвар неодмінно стане привабливим не тільки для жителів міста, а й для туристів, тим паче, що встановлені арт-об’єкти на реконструйованому Олександрійському бульварі, що веде до дендропарку «Олександрія» – перлини Білої Церкви.
Фото - Білоцерківська міська рада.